ARAD PMIS

سرویس ابری

خدماتی که ما ارائه میدهیم...
سرویس ابری
Cloud Services

سرویس ابری

این سرویس که به صورت آنلاین بر روی وبسایت آراد ارایه می گردد مختص کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. تمامی زیرساخت‌های سخت‌افزاری و بستر لازم برای ارایه این سرویس توسط این شرکت در مرکز داده‌های پارس (پارک فناوری پردیس) تامین گردیده و مشتریان محترم تنها به خط اینترنت برای اتصال و استفاده از این سرویس احتیاج خواهند داشت.

حداقل تعداد کاربران به ازای هر شرکت در این سرویس معادل ۵ نفر و حداکثر معادل ۵۰ نفر می باشد. محدودیتی از لحاظ تعداد پروژه ها در این سرویس وجود ندارد. همچنین در این سرویس سعی شده هزینه خدمات متناسب با کسب و کارهای کوچک در نظر گرفته شود.

سرویس ابری سیستم اطلاعات مدیریت پروژه پوپک با هدف خدمت رسانی به کسب و کارهای کوچک (شرکت های با تعداد ۵۰ کاربر و کمتر) طراحی و راه اندازی گردیده است. در صورتی که کسب و کار شما در این دسته قرار نداشته و یا تمایل به داشتن نسخه اختصاصی سیستم پوپک بر روی سرورهای خود می‌باشید،

تمامی زیرساخت‌های سخت‌افزاری و بستر لازم برای ارایه این سرویس توسط سرورهای قدرتمند این شرکت مستقر در مرکز داده‌های پارس شرکت پارس آنلاین واقع در پارک فناوری پردیس تامین گردیده و مشتریان محترم تنها به خط اینترنت برای اتصال و استفاده از این سرویس احتیاج خواهند داشت.

شرایط عمومی

  • حداقل زمان خرید یا تمدید سرویس ۳ ماه می باشد.
  • تعداد کاربران قابل سفارش برای هر مشتری/شرکت بین ۱۰ تا ۵۰ نفر می باشد.
  • تمامی سرویس‌ها دارای ۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان به ازای هر ۱۰ کاربر می‌باشند.
  • در صورت اعلام ایمیل معرف خود شامل «نمایندگان فروش» و «مشتریان سرویس آنلاین» از ۱۰٪ تخفیف در اولین خرید خود بهره‌مند خواهید شد.

سرویس پایه

این سرویس شامل زیرسیستم‌های مدیریت مکاتبات، مدیریت جلسات و مدیریت وظایف می‌باشد که در قالب یک بسته به همراه رابط اختصاصی مدیریت جایگاه‌های سازمانی و مدیریت کاربران تحویل مشتریان محترم خواهد گردید. سرویس پایه بر روی تمامی سرویس های بعدی نیز الزاما فعال خواهد بود.

  • مبلغ پایه این سرویس برای پرداخت سالیانه معادل ۲۹،۹۰۰ تومان به ازای هر کاربر در ماه می‌باشد.

با ما تماس بگیرید | یک ماه رایگان

سرویس مهندسی

در این سرویس، زیرسیستم مدیریت مدارک مهندسی پوپک به همراه افزونه های گردش داخلی مدارک و ترانسمیتال‌های داخلی فعال بوده و مجهز به داشبورد مدیریتی می‌باشد.

مخاطبان این سرویس که عمدتا شرکت‌های مهندسین مشاور و سازندگان تجهیزات می‌باشند میتوانند علاوه بر بهره‌مندی از موتور قدرتمند گردش کار پوپک، از رابط انحصاری API پوپک برای برقراری اتصال و ارتباط همزمان با سایر مشتریان سیستم پوپک و تبادل اطلاعات آنلاین استفاده نمایند.

  • مبلغ پایه این سرویس برای پرداخت سالیانه معادل ۴۴،۹۰۰ تومان به ازای هر کاربر در ماه می‌باشد.

با ما تماس بگیرید
اخبار و رویداد
Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, cotur adcing elit. Recusandae, nostrum, cumque culpa provident aliquam commodi assumenda